Jestem Hola, a właściwie nazywam się Ola Hętkowska. Jestem szczęśliwą żoną, spełnioną mamą dwójki cudownych maluchów, noszonych w chuście od urodzenia. Jestem ześwirowaną chustoholiczką – mam na punkcie chust samych w sobie bzika :-). Jestem Certfikowanym Doradcą Noszenia ClauWi®, co oznacza, że osiągnęłam najwyższy stopień w systemie kształcenia Doradców Szkoły ClauWi – mam za sobą kurs podstawowy, kurs zaawansowany oraz napisałam i obroniłam pracę certyfikacyjną. Mój staż pracy doradczej to już ponad pięć lat – profesjonalnie wspieram rodziców od 2015 roku. „Po godzinach” interesuję się coachingiem, psychologią i filozofią. Szczególnie bliski mojemu sercu jest coaching rodzicielski oraz wychowanie w duchu rodzicielstwa bliskości.

Ze światem chustonoszenia związana jestem od 2014 roku, odkąd zostałam mamą po raz pierwszy. Noszenie w chuście wzmocniło moją radość macierzyństwa, pomogło lepiej zrozumieć potrzeby mojego dziecka i codziennie pozwala mi budować z nim silną więź, pozostawiając także wolne ręce.

Od początku 2015 roku profesjonalnie wspieram rodziców i  szerzę pasję do chustowania, pracując jako Doradca Noszenia po szkole ClauWi®. Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczę,  jak prawidłowo i bezpiecznie wykorzystywać możliwości, jakie daje chusta. Prowadzę indywidualne szkolenia z wiązania chust, warsztaty, spotkania informacyjne, a także integruję rodziców, działając lokalnie w ramach towarzyskich spotkań chustowych dla rodziców noszących.

Wierzę, że wzajemna bliskość rodzica i dziecka pozwala budować niepowtarzalną więź, mającą wpływ na całe przyszłe życie.

Jeśli jesteś Rodzicem lub właśnie do roli Rodzica się przygotowujesz, a chcesz dać swojemu dziecku to, co dla niego najlepsze – swoją bliskość – zapraszam serdecznie do kontaktu ze mną.